Finał WCG 2007 zakończony

Jeden z węgierskich 16 jest w pierwszej XNUMX.

Węgierscy gracze dobrze spisywali się i występowali dobrze na największym na świecie festiwalu gier komputerowych i wideo, World Cyber ​​Games 2007.

Drużyna węgierska

Około 74 graczy z 700 krajów reprezentowało swój kraj w siódmym światowym finale w tym roku. Węgry brały udział w walkach w czteroosobowej drużynie. W tym roku najlepszy wynik wywalczył Gorky, który wywalczył sobie drogę do czołowej 16 w Comand and Conquer, podczas gdy Redwing znalazł się w czołowej 32.

Gorky

Impreza o łącznej wartości 500 000 $ była gospodarzem stadionu amerykańskiej drużyny piłkarskiej Seattle Seahawks, Qwest Field, który podczas wąskiej, tygodniowej bitwy odwiedził również gubernator stanu Waszyngton i prezes głównego sponsora, firmy Samsung Electronics zajmującej się sprzętem AV.

droździka

Najbardziej utytułowanym narodem na Mistrzostwach Świata 2007 były Stany Zjednoczone. Udało im się zebrać łącznie trzy złote, dwa srebrne i jeden brązowy medal. Za nimi złożony zwycięzca z zeszłego roku – poprzedni posiadacz pucharu wędrówki – remisuje z Koreą Południową i Brazylią, z dwoma złotymi i jednym brązowym medalem. Trzecie miejsce nie zostało przyznane w ten sposób. Czwartą pozycję w tabeli zajęli Holendrzy, a piątą Niemcy. Na szóstym miejscu, ze względu na identyczne wyniki, Francuzi i Anglicy musieli się ze sobą dzielić.